Kudra İletişim

Hikayemiz

Kudra’da geleneksel cilt bakımı ve güzellik reçetelerini modernize ederek...

Sağlıklı ve ışıltılı cildi doğal olarak keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Doğanın, karmaşık cilt sorunlarımızın bazılarını çözmeye yardımcı güçlü içerikler sunan en iyi kaynak olduğuna inanıyoruz. Bizim için önemli olan doğal kaynaklarla en kaliteli ürünleri üretmek. İyi ürünler ürettiğimizde bu iyiliğin ürünleri kullanan herkese yansıyacağına yürekten inanıyoruz.

Kudra, kendi adımlarıyla yürüyenleri temsil eder. Gezegeni iyileştirme hayalindeki çıplak ayaklı gezgin, yolculuğuna öz bakımından başlaması gerektiğini farkeder. Hikayemiz de tam burada başlar.

Ürünlerimiz kanıtlanmış bir güvenlik ve etkinlik kaydına sahip olan bitkilerden, bitki bazlı ve laboratuar yapımı bileşenlerden veya minerallerden oluşuyor. Bazı küçük çiftlikler, distilasyon fabrikaları ve kimya laboratuvarları ile çalışıyoruz. Mümkün olduğunca organik hammaddeleri temin ediyor ve adil ticaret sağlıyoruz.

Ürünlerimizi toksik olmayan, kolayca geri dönüştürülebilir camlarda ambalajlıyor ve nakliye için biyolojik olarak parçalanabilen malzemeler kullanıyoruz. Tedarikçilerden aldığımız hammadde ambalajı ve diğer malzemeleri de yeniden kullanıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Her bir ürünü sevgiyle ve el ile paketliyoruz. Etkili ürünler yaratmanın ötesinde, bunların gezegenimiz için iyi ve sizin için ulaşılabilir olmasını istiyoruz. Tabi ki hayvan deneylerine yer vermiyoruz. Ürünlerimizde bal ve balmumu dışında hayvansal ürün bulunmuyor ve bu ürünler de geleneksel veya organik arıcılık yapan ailelerden temin ediliyor.

Amacımız sizler için hazırladığımız cilt besinlerinin kişisel bakım ritüelleri yaratmanıza ve her gün kendinize keyifle vakit ayırmanıza yardımcı olmasını sağlamaktır.


Image
Image

Studio ve Showroom Adresi:

23 Nisan mh. 248.sk Auro Loft Sitesi A blok No:7 A/A Nilüfer/BURSA

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cum: 10:00 - 18:00
Cmt: 11:00 - 18:00

Bize Ulaşın:

Sipariş ve Kargo Bilgisi

+90 224 414 0 414
info@kudraciltbesinleri.com

Cilt Bakım Tavsiyesi

+90 531 884 21 04
oneri@kudraciltbesinleri.com

İşbirliği ve Pazarlama

+90 534 508 44 42
marketing@kudraciltbesinleri.com

Muhasebe ve Satın Alma

+90 553 777 04 14
muhasebe@kudraciltbesinleri.com

Satış Noktalarımız

Modül İstanbul

Ahi Evran Caddesi 42 SHOPS Kat:5 Maslak, İstanbul, 34398 Sarıyer/İstanbul

Soul Kitchen

Çankaya, Göreme Sk. No:9A, 06690 Çankaya/Ankara

Partners - İstinye Park

Bahçelerarası, Deniz Feneri Sk. No:3, 35330 Balçova/İzmir

Fitnform Stüdyo

Mansuroğlu Mah Manas Bulvarı No: 10 Avcılar exclusive Bayraklı/İzmir

Bone Collective

Yeni mah. zafer cad. no 62 Urla/İzmir

Mesaj Gönderin

Öneri ve taleplerinizi bize bildirin