“Kendime doğru çıktığım yolculukta kalbime şarkı söyleten şeyin bitkilerin şifa yollarını öğrenmek ve böylece bu bitkileri insanların sevdikleri ürünlere dönüştürmek olduğunu keşfettim.”

Bahar Özyörük
Founder/Formulator

Kudra’ da geleneksel cilt bakımı ve güzellik reçetelerini modernize ederek sağlıklı ve ışıltılı cildi doğal yoldan keşfetmenize yardımcı ürünler üretiyoruz.

Doğanın cilt bakımımız için güçlü içerikler sunan en etkili ve sürdürülebilir kaynak olduğuna inanıyoruz

Amacımız sizin için hazırladığımız cilt besinlerinin kişisel bakım ritüelleri yaratmanıza ve her gün kendinize keyifle vakit ayırmanıza yardımcı olmasını sağlamaktır.

“Bizim için önemli olan doğal kaynaklarla en kaliteli ürünleri üretmek. İyi ürünler ürettiğimizde bu iyiliğin ürünleri kullanan herkese yansıyacağına yürekten inanıyoruz.”

Ürünlerimizin tamamı kanıtlanmış bir güvenlik ve etkinlik kaydına sahip olan bitkilerden, bitki bazlı laboratuar yapımı bileşenlerden ve minerallerden oluşuyor. Hammaddelerimizin tamamı GDO'suzdur, tüm sabit yağlar soğuk sıkımdır ve tüm esansiyel yağlar saf su buharı damıtımıdır.

Ürünlerimizi oluştururken mümkün olduğunca kaynağa yakınlaşmaya çalışıyor, hammaddeleri yetiştirmek ve toplamak için zaman ayırıyor ya da doğrudan yerel üreticilerden satın alırken üreticileri ve çalışma süreçlerini de tanımak için çaba gösteriyoruz. Böylece ürünlerimizi sunarken, tazeliğiyle ve etkinliğiyle gurur duymanın zevkini yaşıyor ve ürünlerin her birinin kendine ait bir hikayeye sahip olmasını sağlayabiliyoruz.

"Etkili ürünler yaratmanın ötesinde, bunların ulaşılabilir, sizin için ve gezegenimiz için iyi olmasını istiyoruz"

Bazı küçük çiftlikler, distilasyon fabrikaları ve kimya laboratuvarları ile çalışıyoruz. Sadece doğal kaynaklı hammaddeleri temin ederken önceliği yerel üreticilere veriyor ve adil ticaret sağlıyoruz

Ürünlerimizi toksik olmayan, kolayca geri dönüştürülebilir camlarda ambalajlıyor ve nakliye için biyolojik olarak parçalanabilen malzemeler kullanıyoruz. Her bir ürünü sevgiyle ve el ile paketliyoruz. Etkili ürünler yaratmanın ötesinde, bunların ulaşılabilir, sizin için ve gezegenimiz için iyi olmasını istiyoruz.